Interneto nuotr.

Tomas Augulis

Eidami pas odontologą jūs sugretinate savo finansus ir savo sveikatą. Vienintelė problema yra ta, kad nesunku pasiklysti, kai matote daugybę jums lengvai prieinamų odontologų. Odontologai Klaipėdoje ir kituose miestuose labai populiarūs, tad tikrai kažką rasite.

Nežinote, kaip rasti gerą odontologą ar nuo ko pradėti ieškoti? Nežinote, kokių savybių reikia atsižvelgti? Skaitykite toliau ir sužinosite.

Pradėkite nuo pagrindų

Mokymasis išsirinkti odontologą prasideda patikrinus artimiausius pagal jūsų gyvenamą vietą ar darbovietę. Pasirinkite tą, kuris yra netoli jūsų namų ar biuro, kad būtų lengva aplankyti, jei naudojatės viešuoju transportu. Pagalvokite, kaip galite pas jį nuvykti kritiniu atveju.

Taip pat patikrinkite odontologijos kabineto darbo valandas. Kita svarbi detalė, kurią reikia patikrinti, yra tai, ar odontologas turi visus teisinius įgaliojimus įrodyti savo darbo teisėtumą. Ar odontologas turi galiojančią licenciją, o biuras turi verslo leidimą veikti toje teritorijoje?

Atliekant tokio tipo išsamius tyrimus, jūsų neapgaudinės netikras stomatologas, bandantis greitai užsidirbti pinigų. Odontologijos srityje pasitaiko sukčių. 2016-aisiais Amerikoje odontologas vykdė 5 metus trukusį sukčiavimą, kurio vertė viršija 220 tūkst.

Kokio tipo odontologo jums reikia?

Be to, jūs taip pat turite apsvarstyti, kokio tipo odontologo norite. Dažniausiai ieškomas odontologas tiesiog dantims taisyti, tačiau yra ir kitų specifikacijų, tokių kaip: endodontija, vaikų odontologija, atkuriamoji odontologija ir kt.

Jei nerandate jums reikalingo specialybės odontologo, ieškokite bendrojo odontologo. Jie gali nukreipti jus teisinga kryptimi.

Klauskite draugų ir šeimos narių rekomendacijų

Tikėtina, kad draugai ir šeimos nariai mielai pasiūlys gerą odontologą, kuris jiems yra patogus ir juo yra patenkinti. Paklauskite jų, ką jiems patinka jų odontologuose, kad galėtumėte geriau suprasti šių specialistų darbą.

Dar svarbiau, paklauskite savo draugo ar giminaičio, kiek laiko jie naudojosi atitinkamo odontologo paslaugomis. Kuo ilgiau jie buvo to odontologo pacientais, tuo patikimesnės pastarojo paslaugos. Tai rodo, kad odontologas yra pakankamai geras, kad jūsų draugas ar giminaitis nuolat pas jį sugrįžta. Norint geriau įvertinti odontologo gebėjimus, jums reikės tiesioginės patirties atliekant kai kurias sudėtingesnes operacijas, pvz., kaulo priauginimas žandikaulyje ar protezų implantavimas.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: