Interneto nuotr.

Tomas Augulis

Renkantis roletus yra svarbi ne tik forma ir stilius, bet ir spalva, kurios pagalba galite tiek padidinti savo gyvenamąją erdvę, tiek sukurti akiai malonų dekorą. Tad, kaip pasirinkti jums tinkamą roletų spalvą? Pateikiame keletą patarimų.

Derinimas prie lango apdailos

Tai yra pakankamai saugi strategija, kuria remiasi daugelis. Kadangi dažniausia lango apdailos spalva yra balta arba beveik balta, todėl pasirinkę šią neutralią spalvą savo roletams būsite garantuoti, kad ji nekontrastuos su kitais dekoro elementais. Ši spalva tinka, jei nenorite, kad jūsų langai būtų pagrindinis kambario akcentas, o be to, tai yra klasikinis vaizdas, kuris tikrai greitai neišeis iš mados.

Derinimas prie sienų spalvos

Roletų derinimas prie sienų vis dar yra saugus variantas, bet suteikia šiek tiek daugiau stiliaus akcento. Arba taip pat galite naudoti keletą atspalvių šviesesnę už jūsų sienų spalvą, kad vaizdas būtų vientisas ir ne per sunkus.

Pagal kambario dydį

Jei jūsų gyvenamoji erdvė ar konkretus kambarys nėra dideli, tuomet vertėtų pagalvoti apie šviesesnes spalvas, nes jos gali padaryti erdvę šviesesnę, didesnę ir atviresnę. Tamsios spalvos ant mažų langų dar labiau sumažina erdvę. Tuo tarpu didesnėse erdvėse su daug langų, galite rinktis tamsesnes spalvas, kurių pagalba galėsite sukurti jaukesnę erdvę.

Kontrastingų spalvų naudojimas

Baltame arba neutralios spalvos kambaryje ryški spalva pagyvina ir tarsi sujungia gyvenamąją patalpą. Neutralių tonų derinimas su ryškiomis spalvomis, padės pastarosioms labiau įsilieti į erdvę.

Rinkitės daugiausiai tris spalvas

Reikėtų vengti savo gyvenamąją erdvę perkrauti naudojant per daug spalvų. Dažniausiai dizaine naudojama trijų spalvų taisyklė – pasirinkite vieną pagrindinę ir dvi papildomas spalvas. Taip neperkrausite erdvės konkuruojančiomis spalvomis ir tai padarys jūsų dizainą lengvesnį.

Atminkite, jog svarbiausias dalykas, renkantis roletų spalvą, yra tai, jog ji turi patikti ir tikti jums, jūsų namams ir jų dizainui. Tikimės, jog aukščiau išvardyti patarimai padės jums lengviau apsispręsti, o įvairų ne tik spalvų, bet ir formų roletų pasirinkimą galite rasti čia: https://dextera.lt/roletai/

Taip pat skaitykite: