Interneto nuotr.

Tomas Augulis

Sakoma, kad žmogui niekada nepabosta stebėti degančios ugnies ir tekančio vandens vaizdų, todėl dauguma, norėdami susikurti išskirtinį jaukumą savo namuose, įrengia įvairiausius fontanus ir, žinoma, židinius. Žvarbų vakarą nėra nieko geriau už degančią krosnyje ugnį, kai gali ją stebėti, ir šiltą  puodelį arbatos bei mylimo žmogaus draugija. Židinys šiuo atveju neatlieka visų namų apšildymo funkcijos, tačiau tobulėjant šildymo sistemoms galima ir juo apsišildyti vieną ar du kambarius, visa tai priklauso nuo sistemos pajungimo ir kambarių kvadratūros.

Namų šildymas kietuoju kuru

Norint sutaupyti šaltuoju metu laiku ir mažiau išleisti pinigų šildymo kaštams, verta pagalvoti ir apie paprastą bei seną būdą apsišildyti namus kietuoju kuru. Žinoma, čia nėra pats lengviausias ir paprasčiausias būdas, tačiau, jei jums reikia apšildyti tik vieną ar du kambarius, o jūsų namų kambariai ne tokie ir dideli, kodėl nepamąsčius apie šį paprastą šildymo būdą, kuris gal šiek tiek senamadiškas, tačiau labai jaukus ir įdomus. Šildymui kietuoju kuru jūs turite pasiruošti malkų ar briketų, ir, žinoma, nuolat turite mesti malkas į židinį, kad jis neužgestų. Tačiau tai savotiška veikla, kuri suteikia pilnatvės jausmą ir savotiškai žavi.

Židinio įsigijimas

Profesionalūs savo amato specialistai iš muresta.lt jums padės apsispręsti dėl šio židinio įsigijimo ir, žinoma, patars bei parekomenduos, kokį židinį labiausiai apsimokėtų įsigyti jūsų namams ir kaip jis galės pasitarnauti atėjus šaltajam žiemos sezonui. Jei turite svajonę šaltus ir žvarbius žiemos vakarus leisti prie šildančios ugnies, nedvejokite ir kreipkitės į šios srities profesionalūs – jie padės apsispręsti dėl židinio modelio ir pakonsultuos visais jų pajungimo klausimais.

Atėjus žiemos sezonui ilgus ir tamsius žiemos vakarus galėsite leisti prie židinio, kuris jums suteiks ramybės ir pilnatvės jausmo, na o jūsų namuose bus šilta ir jauku. Svečiai ir draugai apsilankę jūsų namuose, nenorės jų palikti, o jūs dėl to jausitės tik geriau. Sušildykite savo namus židinio šiluma ir tai jums atsipirks jaukumu bei šiluma, kurią pajausite būdami šalia savo namų židinio.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: