Interneto nuotr.

Tomas Augulis

Implantai visi ant 4 – tai revoliucinis būdas išspręsti kelių trūkstamų dantų problemą ir rekonstruoti paciento burną, kad būtų atkurta visiška funkcija. Šiame vadove paaiškiname visą „implantai visi ant 4” dantų implantavimo procesą ir ko pacientas gali tikėtis po šios procedūros.

Dantų netekimas

Dantų netekimas yra itin nemaloni situacija, kuri gali susidaryti dėl įvairių veiksnių. Kartais dėl atsitiktinio smūgio, kartais dėl pažengusios dantų ėduonies stadijos, o kartais dėl kitų burnos sveikatos problemų. Nepriklausomai nuo pagrindinės prarastų dantų priežasties, tai yra problema, kurią reikia tinkamai spręsti, kad paciento burna vėl galėtų visiškai funkcionuoti. Vienas įdomiausių ir moderniausių būdų šiam tikslui pasiekti yra procedūra, vadinama implantai visi ant 4.

Kas yra implantai visi ant 4 ?

Nors tradiciniai dantų protezai, kurie tiesiog uždedami ant dantenų, vis dar labai paplitę, yra keletas aspektų, kuriuos daugelis pacientų laiko trūkumais. Pavyzdžiui, neretai dantų protezų klijai per anksti atsilaisvina, todėl gali susidaryti nepatogių situacijų, kai protezai netikėtai atsiskiria nuo dantenų. Be to, dantų protezų klijų sukibimo stiprumas riboja tai, ką jų nešiotojas gali valgyti, todėl kartais asmuo negali mėgautis daugeliu mėgstamų patiekalų.

Yra vienas didelis tradicinių dantų protezų trūkumas, kuris ne visada pastebimas, – tai laipsniškas kaulų tankio mažėjimas, atsirandantis dėl to, kad žandikaulyje nėra dantų. Kai dantis yra žandikaulyje, jis dėl natūralių burnos judesių, pavyzdžiui, valgant, spaudžia kaulą. Šis spaudimas skatina augimą ir stiprina šią sritį, didindamas žandikaulio kaulų tankį. Netekus dantų atsitiktinai arba dėl kitų dantų sveikatos problemų, šis spaudimas sumažėja ir ilgainiui kaulai pradeda palaipsniui prarasti tankį ir tvirtumą.

Dantų implantavimo sprendimas ” implantai visi ant 4 ” visais šiais aspektais užtikrina geresnį rezultatą dėl saugaus sukibimo, kuris sukuriamas tiesiogiai į žandikaulio kaulą įtvirtinant inkarinius dantų implantus. Šis metodas veikia taip pat kaip ir natūralūs dantys, kad būtų išvengta kaulo tankio praradimo ir išlaikytas žandikaulio kaulų tvirtumas. Implantų suteikiamas stabilumas taip pat užtikrina daug tvirtesnį pakaitinių dantų sujungimą. Tai reiškia, kad pacientas gali mėgautis praktiškai bet kokiu maistu, nesijaudindamas dėl to, kad dantys bet kada atsilaisvins ar atsitiktinai atsiskirs.

Turėdami visus šiuos privalumus, palyginti su kitais dantų keitimo būdais, daugelis pacientų nori sužinoti daugiau apie tai, kas susiję su procedūra ir kokia bus jų patirtis. Dabar apžvelkime, kaip paprastai vyksta procesas.

Konsultacijos ir tyrimas

Pradedant kelionę į pilną burnos atstatymą, pacientas išsamiai apžiūrimas ir konsultuojamas. Jos metu išsamiai apžvelgiama paciento dantų sveikata ir ankstesnė ligos istorija, taip pat atliekamos rentgeno nuotraukos, skaitmeniniai 3D skenai ir nuodugni fizinė burnos apžiūra. Šių tyrimų ir apžiūrų tikslas – užtikrinti, kad odontologas visiškai suprastų paciento dantų sveikatos būklę, taip nustatant bet kokias pagrindines problemas, kurias gali tekti spręsti ar ištaisyti prieš pradedant „implantai visi ant 4” procedūrą.

Konsultacijų ir vertinimo etapo metu odontologas taip pat išsamiai pasikalbės su pacientu apie jo tikslus ir nurodys, kokio rezultato galima tikėtis atlikus procedūrą. Tai svarbi proceso dalis, siekiant užtikrinti, kad būtų tinkamai atsižvelgta į visus aspektus. Esame tvirtai įsitikinę, kad priimant sprendimą atlikti bet kokią svarbią chirurginę procedūrą pacientai turi būti kuo geriau informuoti, kad tai būtų naudinga jų bendrai sveikatai ir gerovei.

Taip pat skaitykite: