Interneto nuotr.

Tomas Augulis

Kur žmonės praleidžia daugiausiai laiko savo gyvenime? Miega lovoje! Todėl čiužinys turėtų būti pirkinys, kurio analizei reikėtų skirti daug laiko. Geras miegas leidžia dirbti ir gyventi energingiau bei efektyviau, todėl čiužinys gali būti didžiulė investicija į jūsų sveikatą ir asmeninę gerovę. Jei artimiausiu metu planuojate įsigyti čiužinį, turite žinoti keletą dalykų.

Svarbiausia – komfortas, kuris leis pailsėti ir nuotaikingai pradėti dieną

Renkantis čiužinį svarbiausia yra jūsų (ir jūsų partnerio, jei planuojate miegoti ne vienas) asmeninis komfortas. Net ir nusipirkę brangiausią čiužinį, nepasirinksite komforto pagal savo miego įpročius ir poreikius, nes čiužinys kiekvienam turi būti priderinamas individualiai, pagal miego ypatybes.

Norint įsigyti patogų čiužinį, reikia atkreipti dėmesį į kelis veiksnius, tokius kaip jo dydis, kietumas ir medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Nors gamintojai visada nurodo, koks kietas yra čiužinys, 100 procentų juo pasitikėti nereikėtų.

Kelios internetinės svetainės pateikia ne tik oficialias gamintojo specifikacijas, bet ir atsiliepimus bei klientų nuomones, todėl rekomenduojame juos perskaityti ir jums. Žinoma, pirmiausia atkreipkite dėmesį į tai, ką sako gamintojas, tačiau taip pat nepamirškite, kad vieno gamintojo „ypatingai kietas“ čiužinys gali būti toks pat kietas kaip kito gamintojo „vidutinio kietumo“ čiužinys. Taigi, išsirinkę čiužinių gamintoją, perskaitykite atsiliepimus apie bent kelis įmonės čiužinius, o jei norite kokybės, pasirinkite Relax čiužinį.

Minkšti čiužiniai nebūtinai bus geresni

Daugelis sako, kad ant vieno ar kito čiužinio jaučiasi „kaip debesyse“. Tačiau miegoti debesyje nebūtinai sveika – per minkštas čiužinys gali rimtai pakenkti laikysenai ir nugarai, todėl miegas ant tokio čiužinio gali sukelti nugaros skausmus ir kitas problemas.

Interneto nuotr.

Tikrai, jei ant šio čiužinio jums patogu miegoti ir iki šiol neturėjote rimtų nugaros problemų, miegodami ant minkšto čiužinio problemų neturėtų kilti. Jūsų čiužinys turi būti pakankamai tvirtas, kad atremtų nugarą ir likusį kūną. Tačiau per kietas čiužinys tam tikrose vietose gali sukelti didelį spaudimą, todėl nugara (kaip ir per minkštas čiužinys) gali atsidurti nenatūralioje padėtyje, o tai vėl iškraipo laikyseną ir kenkia nugarai.

Neskubėkite pirkti, viską apžiūrėkite ir išsirinkite geriausią variantą

Čiužinys iš tikrųjų yra pats svarbiausias pirkinys, galintis nulemti jūsų gyvenimo kokybę, todėl rinkdamiesi neskubėkite. Taip, tradicinės parduotuvės ir daugelis internetinių parduotuvių siūlo garantijas ir grąžinimus, tačiau tai vis tiek sukelia daug nepatogumų ir sugaištama daug daugiau laiko, nei iš karto išsirinkus tinkamą prekę.

Čiužinių kainos gali labai skirtis. Nors internetinėse parduotuvėse dažnai vyksta įvairios akcijos ir išpardavimai, nusistatykite biudžeto limitus ir laikykitės jų. Neapsigaukite akcijų ar kitų dalykų.

Kad ir koks būtų jūsų biudžetas, tikrai įmanoma rasti kokybišką čiužinį, kuris jums tinka, tik su didesniu biudžetu tai padaryti yra šiek tiek lengviau. Galiausiai apsvarstykite visus galimus variantus. Galite rinktis iš spyruoklinių, lateksinių, kokosinių, viskoelastinių ir daugelio kitų rūšių čiužinių. Pažvelkite į kiekvieno čiužinio privalumus bei trūkumus ir prieš pirkdami pagalvokite, ko jums labiausiai reikia.

Dar kartą norime priminti, kad miegas yra be galo svarbus jūsų sveikatai, dėl to pasirinkite kokybišką čiužinį, kuris jums tarnaus ilgiau ir leis kokybiškai pailsėti.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: