Rugpjūčio 12 d. – 14 d. kurorto svečiai kviečiami į naujas atostogų kultūros tradicijas kuriantį „Palangos parko festivalį“. Trijų dienų renginyje vyks  ypatingas vieno žymiausių pasaulio akordeonistų tituluojamo Martyno Levickio vasaros koncertas, išskirtinėse erdvėse pasirodys ir Monika Liu bei Andrius Mamontovas.

Spalvingus Palangos Gintaro muziejaus rožynus užplūs rafinuotos ir meistriškai atliekamos muzikos skambesys. Čia klausytojus į pasimatymą su kino muzika rugpjūrio 12 d., penktadienį, kvies akordeono virtuozas Martynas Levickis drauge su savo vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“. Kinematinio garso aranžuočių kupiname koncerte netrūks banguojančių, svajingų ir temperamentingų akordeono muzikos garsų.

Martynas Levickis. Organizatorių nuotr.

M. Levickis savo klausytojams paruošė ypatingą vakaro programą pavadinimu „Pasimatymas kino alėjoje“, vieną akimirką nešančią į kino muzikos aukso amžių, kitą – grąžinančią atgal į šių dienų pasaulį. Koncerte skambės kūriniai iš populiariausių kino filmų, tokių kaip „Krikštatėvis“, „Gladiatorius“, „Misija: neįmanoma“ ir kitų. Martynas Levickis ir kamerinis ansamblis „Mikroorkéstra“ festivalio klausytojams dovanos įspūdingą pasirodymą ne ką mažiau įspūdingoje vietoje – Palangos grafo Tiškevičiaus rūmu prieigose bei rožyne.

Saulėtą Žolinių savaitgalį  „Palangos parko festivalyje“ taip pat skambės Monikos Liu ir Andriaus Mamontovo koncertai.

Monika Liu rugpjūčio 13 d., šeštadienį, koncertuos unikaliame Kurorto muziejaus kiemelyje, čia panašaus pobūdžio renginys vyks pirmąjį kartą Palangos istorijoje. Mūsų atstovės „Eurovizijoje“ pasirodymas unikalioje erdvėje pasižymės atvirais ir intymiais muzikiniais atlikėjos pasakojimais.

Monika Liu. Organizatorių nuotr.

Andrius Mamontovas sekmadienį, rugpjūčio 14 d., klausytojus kviečia į Birutės parko rotondą. Trečiasis festivalio koncertas kvies pasinerti į prisiminimus ir modernumą – renginio metu, pasitelkus naujausias technologijas, populiariausių A. Mamontavo gyvai atliekamų kūrinių žiūrovai klausysis per ausines, tad koncerto garsas į aplinką nesklis. Toks formatas pasirinktas gerbiant Birutės parko gyvūniją ir besimėgaujančių parko lankytojų ramybę.

Festivalio draugai: Palangos miesto savivaldybė, Palangos Birutės parkas, Palangos kurorto muziejus ir Palangos Gintaro muziejus.

Bilietai į renginius čia: https://bit.ly/3cyfoCw

„Vakarinės Palangos” inf.

Andrius Mamontovas. Organizatorių nuotr.
Taip atrodo A.Mamontovo akustinis koncertas su ausinėmis. Organizatorių nuotr.

Taip pat skaitykite: