Interneto nuotr.

Tomas Augulis

Mes mėgstame įtikti savo artimiesiems. Smagu ką nors pradžiuginti. Norime būti tikri, kad dovanojame mylimam žmogui tai, apie ką jis visada svajojo. Nereikalingas daiktas, kad ir prabangi dovana, jei ji nėra reikalinga praras savo magiją – bus nenaudinga.

Dažnas atvejis, kai dovanas perkame greitai, nežinodami, ką pirkti. Esame nusivylę, nes privalome kažką nupirkti, ir perkame aklai, išleidžiame pinigus tam, kas, gali būti paslėpta kur nors giliai spintoje ir pamiršta ilgam.

Ar dovanų idėjos gali išsipildyti perkant dovanų korteles?

Dovanų kortelės pastaraisiais metais tapo puikiu pasirinkimu tiems, kurie nemėgsta gaišti laiko dovanoms pirkti arba tiesiog neturi nuojautos sugalvoti originalių dovanų idėjų.

Dovanų kortelės tai platus įdomių užsiėmimų pasirinkimas, kuris puikiai tiks draugų ir pažįstamų būriui ir net ištisoms šeimoms. Jei ieškote aktyvios laiko praleidimo su draugais formos, kuri šiek tiek pakeltų adrenaliną, rinkitės šiek tiek beprotybės. Dažasvydis, taktiniai žaidimai, kelionė greitaeigiu kateriu, o gal plaukimas plaustais? Jei vis tiek taip nėra, kita vertus, pailsėti ir atsipalaiduoti suteiks kruizas laiveliu ar vaizdingi skrydžiai lėktuvu. Praleidžiant laiką su draugais nebūtina apsiriboti apsilankymu restoranuose ar baruose. Pakelkite savo susitikimus į naują įdomų lygį. Sportinių užsiėmimų tiek daug, kad su draugais ja nepasinaudoti būtų nuodėmė.

Automobilių mėgėjai gali kartu sėsti ant keturračių motociklų ar lenktyniauti kartingais, juk sveikos konkurencijos dozė dar niekam nepakenkė. Šaudyklės taip pat vis dažniau pasirenkamos kaip dovana draugams. Kiekvienoje šaudykloje yra platus ginklų pasirinkimas, tad jei esate tarp patyrusių šaulių, taip pat iš žmonių, kurie dar neturėjo galimybės šaudyti, kiekvienas ras kažką sau. O svarbiausia, kad vėliau galėsite pasidalinti  įspūdžiais vieni su kitais. Žinoma, tai tik dalis sporto pasiūlymų, drąsesniems rekomenduojame šuolį su guma arba karinį išlikimą.

Mėgstantiems kūrybines užduotis

Geriausias pasirinkimas bus pabėgimo kambarys ir konditerijos dirbtuvės. Grupinės dovanos gali būti sėkmingai pritaikytos ir be ypatingos progos. Tačiau tai tikrai bus puiki idėja įvairaus tipo renginiams, kuriems reikia integracijos ir linksmybių.

Taip pat skaitykite: