Interneto nuotr.

Tomas Augulis

Didelis kiekvienos ilgalaikės nuomos privalumas – lankstumas. Nuo minimalaus 28 dienų nuomos laikotarpio neprivalote pasirašyti sutarties, jei jūsų planai pasikeistų per trumpą laiką. Tai reiškia, kad galite bet kada nutraukti nuomą po 28 dienų. Jei norite pakeisti automobilio modelį nuomos laikotarpiu, tai galima bet kada. Svarbūs privalumai, kurių jums negali pasiūlyti klasikinis lizingo modelis!

Kiekviena įmonė nori suteikti savo klientams labai lanksčias sąlygas, net jei tai ir ilgalaikiai įsipareigojimai, kurie yra aktualūs ne tik fiziniams asmenims, bet ir įmonėms. Ilgalaikės nuomos modelis lengviesiems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams – tikra alternatyva klasikiniam lizingui ar pirkimui. Daugelyje pramonės šakų sezoniniai paklausos pikai nėra neįprasti. Kiekviena įmonė pasakytų, kad mes patenkiname šią padidėjusią paklausą be jokių įsipareigojimų tol, kol jums reikia daugiau transporto priemonių. Ir net kaip privatus asmuo yra situacijų, kai reikia mobilumo. Būtent čia mes ateiname kartu.

Jei norite vairuoti naujo modelio automobilį, kurio negalite sau leisti nusipirkti, galite apsvarstyti ilgalaikę automobilio nuomą ar lizingą.

Kiekviena parinktis turi privalumų ir trūkumų, kuriuos čia aptarsime. Nesvarbu, ar ketinate važinėtis nauju sportiniu automobiliu, ar jums reikia visureigio, kurį norite naudoti metus ar trumpiau, ilgalaikė nuoma ar lizingas jums gali būti tinkamas. Galbūt jums reikia automobilio keliems mėnesiams darbui ar ilgesnei kelionei į kitą šalį, bet nenorite, kad jus įpareigotų terminuota sutartis? Jei taip, turėtumėte ieškoti ilgalaikės nuomos.

Kokie yra ilgalaikės nuomos privalumai?

  • Lankstumas: nuoma tiek ilgam ar trumpam laikui, kiek reikia.
  • Galite pasirinkti vairuoti naujo modelio automobilį.
  • Užsakyti dažnai taip pat paprasta, kaip ir įprastą automobilio nuomą.
  • Jei norite, paprastai galite pakeisti automobilį nuomos laikotarpiu.
  • Jei turite problemų su automobiliu, galite paskambinti klientų aptarnavimo tarnybai.
  • Idealiai tinka tiems, kuriems reikia ilgalaikio automobilio užsienio šalyje.

Atminkite, kad dauguma ilgalaikę nuomą siūlančių įmonių turi maksimalų dienų iš eilės, kurią galite išsinuomoti, skaičių. Jei manote, kad transporto priemonės jums reikia ilgesniam laikui, greičiausiai jums tinka lizingas ar kitas pasirinkimas. Peržiūrėkite puikius ilgalaikės nuomos pasiūlymus iš https://www.sitandgo.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma/

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: