"Vakarinės Palangos" nuotr.

Mieli pedagogai,

kasdien praverdami klasės duris jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį. Įžengiate ne vieni – padrąsindami, patardami, pamokydami jūs kartu vedatės mūsų ateitį – vaikus.

Mokyti – nelengvas, tačiau kilnus ir labai reikalingas darbas, kadangi su mokiniais jūs dalijatės ne tik žiniomis, bet ir savo širdies šiluma. Jūs pažadinate savo mokinių smalsumą, suteikiate atradimo džiaugsmo, paklojate kelią, kuriuo ateityje mūsų vaikais eis, kurdami Palangos ir visos Lietuvos ateitį.

Sveikindamas Tarptautinės mokytojų dienos proga nuoširdžiai dėkoju kiekvienam Mokytojui už pasirinktą gyvenimo kelią, atsidavimą Mokytojo profesijai, kantrybę ir meilę, dalijamą mokiniams. Ačiū už ilgas valandas, praleistas prie knygų ir mokinių sąsiuvinių, ir už jaunajai kartai dovanojamas žinias – neįkainojamą turtą, kuriuo dalijatės su mūsų vaikais.

Linkiu neblėstančio entuziazmo, neišsemiamos kantrybės, sėkmės darbe bei asmeniniame gyvenime. Niekuomet nepraraskite kūrybiškumo, jaunatviškumo ir noro mokyti. Te jūsų pastangas vainikuoja sėkmė, te jus kasdien gaubia mokinių meilė ir visuomenės pagarba.

Su Tarptautine mokytojų diena, mielieji.

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: