Šventosios "Eldija". Virginijos Kesminės nuotr.

Eglė Jūraitė

Vakar pasibaigus Palangos miesto savivaldybės administracijos surengtam elektroniniam aukcionui, paaiškėjo, jog buvusio kino teatro „Eldija” pastatas Šventojoje kartu su statiniui priskirtu sklypu pagaliau parduoti.

Palangos savivaldybės administracijos elektroninių būdu surengtame buvusio kino teatro pastato Šventosios g. 1, Palangoje, ir prie jo esančio valstybinės žemės sklypo pardavimo aukcione dalyvavo vienas pirkėjas. Jis už minėtą pastatą su sklypu pasiūlė aukcione nustatytą pradinę pardavimo kainą, t.y. 1 080 480 Eur. 

Palangos miesto savivaldybei nuosavybes teise priklausantis 1770,64 kv. m kino teatras ir jam priskirtas 0,45 ha valstybinės žemės sklypas buvo pardavinėjami nuo birželio. Vakar įvykęs aukcionas buvo jau trečiasis, ankstesni du buvo paskelbti neįvykusiais neatsiradus pirkėjų. Nepaisant to, parduodamų objektų kaina nebuvo mažinama nė vieno pardavimo metu. 

Trečiajame aukcione dalyvavo ir Savivaldybės parduodamą turtą įsigijo Palangoje registruota uždaroji akcinė bendrovė, ją valdantis verslininkas yra gerai žinomas palangiškiams bei šventojiškiams. Oficialiai pirkėjo duomenys bus paviešinti pasibaigus visoms sandorio procedūroms, jos gali užtrukti daugiau kaip mėnesį – tai numato elektroninių aukcionų organizavimo tvarkos. Šiame sandoryje dalyvauja ir Turto bankas, kuris valdo pastatui priskirtą valstybinės žemės sklypą.

2 KOMENTARAI

Taip pat skaitykite: