Mindaugo Grambovskio nuotr. (FB) iš avarijos vietos.

Bendrasis pagalbos centras informavo, jog šiandien 15.23 val. skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Palangos m. sav.,  Liepojos pl. – Darbėnų kelio sankryžoje, eismo įvykio metu nukentėjo žmonės.

Kadangi Liepojos plentas ir Darbėnų kelias niekur nesusikerta ir tokios sankryžos nėra, tikėtina, kad eismo įvykis įvyko kitoje sankryžoje – Liepojos plento ir Palangos aplinkkelio. „Facebooke” esančiose nuotraukose iš eismo įvykio matyti, kad incidentas įvyko kelyje netoli Palangos oro uosto, ties ta vieta, kur išsukama iš Liepojos plento į kelią, vedantį į Šventąją arba į kitą pusę – į Klaipėdą.

Nuotraukose matyti, jog nuo kelio nuriedėjo vilkikas. Jo priekyje – šonu pasisukusi lengvoji mašina. Panašu į tai, jog vilkikas ir lengvasis automobilis, galimai, susidūrė kaktomuša.

Pranešama, jog į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota ir Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Klaipėdos apskrities vyriausiam  policijos komisariatui.

Kokios įvykio aplinkybės, kiek nukentėjo žmonių ir ar sunkūs sužalojimai, kol kas nepranešama.

Papildyta 18:00: „lrytas.lt” praneša, kad avarijoje susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis „Toyota Yaris”. Vienas iš buvusių „Toyotoje” žuvo vietoje, kitas žmogus nugabentas į ligoninę.

Papildyta 21:00: Paaiškėjo, jog aukos pareikalavęs tragiškas incidentas įvyko Palangos aplinkkelio ir Darbėnų kelio sankryžoje.

„Vakarinės Palangos” inf.

Jei buvote įvykio vietoje ir turite nuotraukų, prašome jas siųsti elpaštu redakcija@vakarinepalanga.lt Ačiū!

Taip pat skaitykite: