Interneto nuotr.

Vonios kambaryje naudojami vandens maišytuvai būna skirstomi į praustuvo, vonios ir dušo maišytuvus. Visuose juose yra naudojamos panašios technologijos, tik atitinkamos paskirties maišytuvai turi papildomų funkcijų. Dušui skirtuose įrenginiuose gali būti naudojami termostatai. Jeigu duše ar vonioje įrengtas potinkinis vandens maišytuvas, jis padės sutaupyti daug vietos, todėl yra laikomas tikrai praktišku pasirinkimu.

Ką galima pasakyti apie dušo ir vonios vandens maišytuvus?

Rinkdamiesi vandens maišytuvą voniai ar dušui, ieškome tokio, kuris ne tik taupiai tiektų vandenį, bet ir papuoštų esamos patalpos interjerą. Dabartiniu metu vis dar plačiai naudojami įprastiniai virštinkiniai vandens maišytuvai ne tik vonioje, bet ir duše. Tačiau pamažu situacija keičiasi potinkinių vandens maišytuvų naudai. O tai reiškia, jog, pavyzdžiui, duše jo galva su žarna, maišytuvo čiaupas su rankenėlėmis būna išlindę iš sienos, o visas likęs vamzdynas yra paslėptas sienoje. Tokias konstrukcijas renkasi ne tik prabangesnių būstų, bet ir įprastinių butų savininkai.

Ką reikėtų žinoti apie dušo vandens maišytuvus ir jų montavimo būdus?

Jau nieko nebestebina potinkiniai dušo vandens maišytuvai. Dabartinėje rinkoje vartotojams yra siūlomi įvairių tipų vandens maišytuvai. Pirkėjai gali rinktis vienos svirtelės arba dviejų rankenėlių, atskirai skirtų karštam ir šaltam vandeniui tiekti, dušo maišytuvus. Pastaruoju metu labai plačiai į rinką įsilieja termostatiniai vandens maišytuvai, ant kurių rankenėlės yra pavaizduota temperatūros gradavimo skalė. Jūs galite pasirinkti jums norimos temperatūros vandens srovę kiekvieną kartą atskirai arba nustatyti nuolatinę, kuri bus palaikoma kiekvieną maudymosi po dušu dieną.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį derinant vandens maišytuvų dizainą vonios kambaryje?

Jeigu vonios kambaryje naudosite du vandens maišytuvus, vieną iš jų – duše, abu juos reikėtų derinti su likusiomis šios patalpos įrenginių detalėmis. Pavyzdžiui, atsižvelgti į tai, kad praustuvės ir dušo vandens maišytuvų paviršius nebūtų skirtingas – vienas būtų chromuotas, o kitas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Jei jums parūpo įsigyti naujus ir pačius moderniausius vandens maišytuvus vonios kambariui ir dušui, apie jų technines savybes ir įsigijimo būdus bei galimybes plačiau sužinosite apsilankę internetinės parduotuvės svetainėje: https://www.iris.lt/tag/potinkiniai-duso-ir-vonios-maisytuvai.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: