Interneto nuotr.

Atėjo metas pasikeisti telefoną, nes senasis sugedo arba tiesiog morališkai pabodo? Kartais ieškant naujų pirkinių, verta šiek susipažinti ir su mažiau garsiais prekiniais ženklais, kurie gamina išties šaunius išmaniuosius prietaisus. Vienas jų tai – „Nothing Phone”. Tai daugeliui vis dar negirdėtas brand‘as ir taip yra ne veltui.

Kada rinkoje pasirodė pirmasis „Nothing Phone” išmanusis telefonas?

„Nothing Phone” telefonai pradėti gaminti tik 2022 metų liepos mėnesį, todėl tai dar didelė naujiena visiems. Šis prekinis ženklas anksčiau buvo išleidęs tik belaides ausines. „Nothing Phone” telefonai parduodami tik Europoje,  Azijoje bei Didžiojoje Britanijoje. Pavyzdžiui, Amerikoje jo neįsigysite.

Kur įsigyti šiam modeliui reikalingus telefono priedus?

Kadangi šis modelis dar visiškai šviežutėlė naujiena išmaniųjų telefonų rinkoje, rasti tinkamus priedus jam gali būti sudėtinga. Vartotojai pastebėjo, kad mažai kur parduodami „Nothing Phone” telefonų dėklai. O tai išties labai reikalinga prekė, jeigu norima išsaugoti telefoną kuo ilgiau nesugadintą išorinės aplinkos veiksnių. Džiugi žinia ta, kad Nothing Phone telefonų dėklai jau parduodami kai kuriose internetinėse parduotuvėse.

Kodėl „Nothing Phone” telefonai verti jūsų dėmesio?

Jie pasižymi itin tvirta korpuso konstrukcija, šiuolaikiniu dizainu, o be to palaiko belaidžio įkrovimo funkciją. Akumuliatorius pasižymi ilgu veikimu, telefonas turi Android operacinę sistemą ir puikius stereo garsiakalbius. „Nothing Phone” išmanusis telefonas parduodamas tikrai gana viliojančia kaina, žinant tai, kokius privalumus jis gali suteikti vartotojams.

Kiti „Nothing Phone” privalumai: 5G ir NFC ryšiai, 4k vaizdo įrašymas, Full HD OLED ekranas, atsparumas vandeniui ir dulkėms, tinkamas našumo greitis vienu metu atliekant kelias užduotis ar žaidžiant šiuo telefonu.

Kokius trūkumus pastebėjo „Nothing Phone” modelio pirkėjai?

Kad ir kaip gražiai ir vaizdžiai skamba kurio nors išmaniojo telefono aprašymas, vis dėlto „Nothing Phone”, kaip ir kiti telefonų modeliai, nėra visiškai idealūs. Šio modelio savininkai pastebėjo tokius trūkumus:

·         nėra AMOLED ekrano;

·         nėra micro SD kortelės lizdo;

·         priekinė, asmenukėms skirta, kamera įrašo tik 1080p raiškos vaizdo įrašą, todėl nuomonės formuotojams šis modelis gali netikti;

·         pasenęs USB Type-C 2.0 įkrovimo prievadas.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: