Partnerio nuotr.

Atėjo laikas pasikeisti langus? O galbūt ieškote naujų langų naujam savo statiniui? Abiem atvejais reikėtų žinoti, kad šiuo metu itin populiarūs modernizmo stiliui atstovaujantys, šiuolaikišką ir prabangiai atrodantį eksterjerą sukurti padedantys aliuminio langai.

Jie atrodo moderniai, itin estetiškai ir jau yra tapę bene dažniausiu šių dienų pasirinkimu. Aliuminio langai gali visiškai pakeisti namo ar kitos paskirties statinio išvaizdą – tik reikia tinkamai išsirinkti langų rėmo spalvą.

„Nors aliuminio rėmai gali būti nudažomi kliento pageidaujama spalva, išsirenkama iš plačios RAL spalvų paletės, tačiau pastebime, kad viena mėgstamiausių spalvų jau kelerius metus yra juoda. O aliuminio konstrukcijų paviršius pasirenkamas individualiai, pagal kiekvieno asmeninį skonį – matinis, metalizuotas arba blizgus. Neabejotinai aliuminio langai yra idealus pasirinkimas norintiems sukurti išskirtinį pastato dizainą“, – taip aliuminio langus pristatė jau daugybę metų langų gamybos rinkoje veikiančios įmonės „Megamas“ atstovas.

Kalbėti reikėtų atvirai, nes tik tuomet ieškantys langų išsirinks iš tiesų tai, kas patenkins jų poreikius ir pateisins lūkesčius. Aliuminio langai ne visada yra pigiausias pasirinkimas, bet skaičiuoti reikėtų iš ilgalaikės perspektyvos – jie efektyviai padeda sutaupyti šildymo išlaidų, jie nereikalauja ypatingos ar sudėtingos priežiūros, jie gana tvirti ir atsparūs išoriniams veiksniams. Būtent tai leis ilgą laiką eksploatuoti langus be jokių problemų ir papildomų išlaidų. Ilgiau galėsite negalvoti apie langų keitimą.

O pasirinkę gana plonus langų rėmus ir daugiau stiklo, galėsite visiškai pakeisti patalpos įvaizdį – ji taps erdvesnė, šviesesnė, pro langus plūs didesnis natūralios šviesos srautas, galbūt atsivers graži ir didelė gamtos ar miesto panorama. Visos išvardytos savybės yra matomos vien iš pirmo žvilgsnio, tačiau reikėtų neužmiršti, kad aliuminio langai turi ir daugiau vertingų savybių. Jie pasižymi puikia šilumine ir garso izoliacija – saugo patalpas nuo šalčio ir blokuoja iš išorės sklindantį triukšmą. Jie yra ekologiškas pasirinkimas, prisidedantis prie tvarios kasdienybės kūrimo – aliuminis yra beveik 100 proc. perdirbama medžiaga. Bet prieš ją perdirbant aliuminis dar mažiausiai 30 metų galės būti sėkmingai eksploatuojamas namuose ar kitos paskirties statinyje. Ir tai dar ne viskas. Aliuminio langų pasirinkimas yra protingas sprendimas ir dėl kitų priežasčių, kurias vertėtų aptarti plačiau.

Aliuminio langų kokybė – savybė, kurią vertina visi

Langų kokybė priklauso nuo kelių veiksnių. Pirma – lango stiprumas, kurį daugiausia lemia gamybos medžiagos. Reiktų neužmiršti, kad aliuminis yra labai tvirta, bet kartu ir lanksti medžiaga, tad puikiai tinka nestandartinių langų formų ir dydžių gamybai. Antra – lango sandarumas, kuris priklauso nuo lango struktūros ir naudojamų mechanizmų patikimumo.

Aliuminio langai gali apsaugoti nuo šilumos nuostolio ir nemalonaus gamtos reiškinių poveikio

Beveik visi šiuolaikiniai aliuminio langai turi A klasės energetinį įvertinimą. Tai pasiekiama naudojant šilumos „barjerą“ rėmo viduje, kuris užtikrina, kad šiltas ir šaltas oras liktų atitinkamoje lango pusėje. Šis „barjeras“ įrengiamas statant lango rėmą, o rėmo sandarumui užtikrinti naudojami specialūs sandarikliai. Su aliuminio langu šilumos nuostoliai itin maži, o skersvėjis – beveik neįmanomas. Reikėtų įvertinti ir tai, kad aliuminis, kaip medžiaga, yra labai tvirta, todėl ji laikoma idealia langų rėmų gamybai. „Vertintinas aliuminio langų ypatumas yra tai, kad kuo žemesnė temperatūra, tuo aliuminis tampa vis stipresnis ir patvaresnis. Tai reiškia, kad aliuminio langai gali atlaikyti ekstremaliausias žiemos temperatūras. Ši medžiaga labai atspari ir besikeičiančioms oro sąlygoms: vėjui, sniegui ar ilgalaikei drėgmei.“, – svarbiausius aliuminio privalumus įvardijo „Megamas“ atstovas.

Tinkamas langų modelis ir tinkamai pasirinkti stiklai garantuoja maksimalų komfortą

Rekomenduojama pasirinktos spalvos ir modelio aliuminio langus derinti ir su atitinkamais stiklais, tuomet namai tikrai bus šilti ir jaukūs, o sąskaitos už šildymą – daug mažesnės. Kai kurios langų gamybos ir montavimo paslaugas teikiančios įmonės išties skiria daug dėmesio stiklams. Tiek stiklų, tiek stiklo paketų gali būti įvairių: kontroliuojančių saulės energiją, savaime nusiplaunančių, tamsintų, izoliuojančių garsą, atsparių ugniai, atsparių smūgiams, dekoratyvinių. „Megamas“ į paruoštus aliuminio rėmus dažniausiai montuoja 24–60 mm storio dviejų ar trijų stiklų stiklo paketus. Nes, kaip rodo daugiametė patirtis, tai yra optimaliausias sprendimas.

Ne paskutinėje vietoje ir langų gamintojų meistriškumas

Ko bus vertos aukščiausios kokybės medžiagos, jeigu jos bus naudojamos netinkamai? Atsakymas tikriausiai akivaizdus. Prasti meistrai nesukurs aukščiausios kokybės produkto. Todėl rinktis reikėtų tai, kas patikima, laiko patikrinta ir profesionalu. „Megamas“ – profesionaliausi langų gamybos ir montavimo ekspertai. Susisiekti galima telefonu +370 646 09870 arba el. paštu info@megamas.lt. O darbų galeriją atrasti – internetu –  www.megamas.lt. https://www.megamas.lt/produktai/aliuminio-langai/

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: