GettyImages nuotr.

Jeigu kada nors teko prarasti svarbius duomenis ir nuotraukas iš telefono ar kompiuterio, tikriausiai dar ir dabar prisimenate tą nerimą bei nežinojimą, ką daryti. Šiais laikais jau galima drąsiai kreiptis į profesionalus ir susigrąžinti –visus jums svarbius duomenis.

Kas yra duomenų atkūrimas?

Duomenų atkūrimas yra programine įranga pagrįstas procesas, leidžiantis atkurti prarastus, ištrintus, nepasiekiamus ar kitaip sugadintus failus.

Duomenų atkūrimo svarba

Duomenų atkūrimas ir atsarginių kopijų kūrimo aspektas – labai svarbi kiekvieno asmens ar įmonės darbuotojo gyvenimo dalis. Juk tiek asmeniniais tikslais, tiek ir svarbiais darbo reikalais, visas pagrindas „laikosi“ ant įvairių duomenų.

Jie itin svarbus, kad būtų galima toliau priimti reikšmingus verslo sprendimus ir palaikyti kitų kasdienių operacijų našumą. Bet koks duomenų praradimas labai neigiamai paveikia darbų tęstinumą, o kartais dar ir verčia stipriai nuliūsti, kai nepavyksta, pavyzdžiui, išsaugoti gražių prisiminimų.

Dažniausiai pasitaikančios duomenų praradimo priežastys:

·         žmogiškosios klaidos;

·         nesuderinta, laiku neatnaujinta arba pasenusi programinė įranga;

·         kenkėjiškos programos, virusai;

·         sugadinti CSV failai;

·         nepakankama prieigos kontrolė;

·         elektros tiekimo sutrikimai;

·         įrangos (kompiuterio, telefono) gedimai;

·         netikėtos nelaimės, pavyzdžiui, gaisras, vandens išsiliejimas ir t.t.

Kur kreiptis praradus svarbius duomenis?

Kad taip nenutiktų, verta iš anksto pagalvoti apie atsargines duomenų ar nuotraukų saugojimo galimybes. O jeigu manote, kad tam tikrus failus praradote visam laikui, nusivilti tikrai nereikia.

Rekomenduojama kreiptis į profesionalius kompiuterių ir telefonų meistrus. Jie turi pakankamai patirties, todėl net ir visiškai neturėdami vilčių, nustebsite, kaip jie geba atkurti įvairius jums svarbius duomenis. Specializuotuose taisyklose meistrai turi profesionalią programinę įrangą prarastiems duomenims atkurti.

Duomenų perkėlimas iš sugedusio telefono arba kompiuterio – pati dažniausia paslauga, kurią užsisako klientai.

Priklausomai nuo to, kiek ir kokie duomenys buvo prarasti, tokia paslauga gali užtrukti ir iki kelių dienų. Pirmiausia reikia įvertinti žalą, jeigu tai prietaiso gedimas. Galite būti ramūs, kad kompetentingi meistrai bus tikrai konfidencialūs ir jums svarbių failų ar nuotraukų tikrai nenutekins kur nereikia. 

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: