Interneto nuotr.

Dovanoti geras dovanas nėra taip paprasta, ypač kai kalbame apie išskirtinius vyrus mūsų gyvenime. Nesvarbu, ar tai jūsų tėvas, brolis, vyras, draugas ar artimas draugas, gali tekti įveikti iššūkius iki kol pavyks rasti tinkamą dovaną, kuri atitiktų džentelmeno asmenybę ir pomėgius. Laimei, Beta.lt paruošė jums patariamąjį gidą, kuriame pristatysime keletą dovanų idėjų, kurios galėtų pradžiuginti jums brangų vyrą!

Pirmiausia – gaudykite kabliukus

Tam, kad dovana patiktų, svarbu ją parinkti tinkamai, o tam reikia žinoti, kokie yra žmogaus interesai bei norai. Ką jis mėgsta veikti laisvalaikiu? Ar jis yra aistringas sporto gerbėjas? Ar jis mėgsta gaminti maistą? O gal jį domina ekstremalios patirtys lauke? Žinant, kas jam patinka ir klausant to, ką jis sako, bus daug lengviau rasti dovaną, kuri jam patiks.

Patirtys

Dovanoti patirtis – artima ir šilta. Jos sukuria prisiminimus, kurie išliks bent tą pačią dieną, o gal net visą gyvenimą…

Beta.lt asortimente yra daugybė rinkinių, kuponų ir pasiūlymų, kurie galėtų tapti malonia dienos, savaitgalio ar net gyvenimo patirtimi. Nuo kino bilietų iki poilsio SPA, o taip pat ir laisvę rinktis paliekančių dovanų kortelių – leiskite savo įkvėpimui lietis laisvai.

Gurmaniškos dovanos

Jeigu galvojate, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį arba esate garantuota, jog į jūsų vyro širdį kelias eina būtent per ten, arba tiesiog žinote, kad daiktų jam nereikia, turime jums pasiūlymą.

Apsvarstykite dvi galimybes:

·   Surenkite improvizuotą pikniką, jums tereiks įsigyti krepšį ir pripildyti jį su vyro mėgstamiausiais užkandžiais, paruošti patiekalą ir parinkti skanų gėrimą.

·   Rezervuokite staliuką restorane, kur jam patiktų apsilankyti. Susitikite su draugais, nueikite dviese arba padovanokite kuponą, kad jis galėtų nueiti tada, kai jam patinka.

Šios dovanos parodo, kad ne tik išmanote jo skonį, bet ir rūpinatės maisto, kurį jis valgo, kokybe.

Dovanoti relaksą

Vyrui, kuris daug dirba – tiek fizinį darbą, tiek pozicijoje, kur nuolat vyrauja įtampa, dovana, kuri skatintų atsipalaidavimą ir rūpinimąsi savimi yra puiki bei įžvalgi. Prabangi SPA diena be streso, poilsis džiakuzi vonioje, masažas arba drybsojimas patogioje lovoje – va čia tai poilsis!

Tokia dovana gali parodyti, kad jums rūpi, kaip jis jaučiasi ir galite padėti jam atsipalaiduoti, atitolti nuo kasdienių rūpesčių.

Trumpai apžvelgiant

Apibendrinant galima pasakyti, kad rasti tobulą dovaną brangiam vyrui yra lengviau, nei manote. Nesvarbu, ar tai būtų patirtis, kažkas skanaus, ar dėmesys jo vidiniam , dovaną rasti tikrai lengva Beta.lt portale. Taigi nebijokite būti kūrybingi ir leisti fantazijai lietis laisvai!

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: