Interneto nuotr.
Kiekvienam vyrui savo spintoje reikia turėti elegantiškus marškinius! Peržiūrėkite šį aprangos gidą ir sužinokite, kaip išsirinkti būtent jums tinkamiausią variantą.
Kodėl verta žinoti savo figūros tipą?

Ar ir jūs norite kiekvieną dieną atrodyti puikiai, tačiau dar kyla klausimų dėl jums tinkamiausių drabužių? Tada peržiūrėkite šį aprangos gidą ir sužinokite, kokio tipo elegantiški marškiniai jums tiks geriausiai.

Visų pirma, reikia išsiaiškinti, koks yra jūsų figūros tipas. Kai žinosite, kuris variantas jums tinka labiausiai, pagal tai galėsite išsirinkti elegantiškus marškinius. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje Bolf jau dabar kiekvienas vyras gali atrasti patinkantį marškinių modelį! Daugybę puikių pasiūlymų galite rasti čia: https://bolf.lt/lit_m_Vyriska-apranga_Vyriski-marskiniai-4075.html

Trikampis, ovalas ir kiti – koks jūsų figūros tipas?

Vyrų mados pasaulyje dažniausiai kalbama apie trikampio, apversto trikampio, stačiakampio ir ovalo formas. Taigi, ką jos reiškia? 

Trikampis ir apverstas trikampis – kaip žinoti, kuris tinka jums? Jeigu jūsų kūnas yra platesnis apatinėje dalyje, galima teigti, kad jūsų figūra panaši į klasikinį trikampį (tada jūsų juosmuo ir klubai bus platesni nei jūsų pečiai). Žinoma, taip pat nereikėtų pamiršti ir apversto trikampio – tada jūsų krūtinė ir pečiai yra ganėtinai platūs. Būtent toks figūros tipas yra ganėtinai dažnas tarp vyrų, kurie nemažai laiko praleidžia sporto salėje.

Jeigu jūs esate ganėtinai aukštas vyras ir jūsų pečiai, juosmuo ir klubai yra panašaus pločio, tada tokią figūrą dažniausiai galima vadinti stačiakampiu. 

Dar vienas figūros tipas, kuris primena stačiakampį tuo, kad pečiai, krūtinė ir klubai yra ganėtinai panašaus pločio – tai yra ovalas. Pagrindinis skirtumas yra tai, kad ovalo figūros vyrai turi platesnį pilvą ir dažnai yra šiek tiek žemesni.

Kokius elegantiškus marškinius rinktis? 

Jeigu jau nusprendėte, kuris iš šių aprašymų labiausiai atitinka jūsų kūno tipą, galėsite daug lengviau surasti tokius elegantiškus marškinius, kurie tobulai papildys jūsų drabužių spintą. Taigi, ką verta rinktis? 

Visų pirma, peržiūrėkime geriausius pasiūlymus trikampio figūroms. Jeigu jūsų figūra labiau primena klasikinį trikampį, reikėtų rinktis elegantiškus marškinius, kurių pečiai turi daugiau struktūros. Taip pat dažnai rekomenduojama rinktis klasikinius vienspalvius elegantiškus marškinius, nes dryžuoti drabužiai gali sudaryti platesnės figūros efektą. Ar jūsų kūnas labiau primena apverstą trikampį? Tada rinkitės prigludusius marškinius, kurie padės atrodyti stilingai be didelių pastangų. 

Du panašūs figūros tipai – stačiakampis ir ovalas. Ką rinktis? Jeigu turite stačiakampio figūrą, išbandykite padidintus (angl. oversized) elegantiškus marškinius, kurie suteiks jūsų kūnui daugiau pločio ties pečių linija. Taip pat verta rinktis marškinius su įvairiomis ryškiomis spalvomis! Tuo tarpu ovalo figūros vyrams rekomenduojami tamsūs (arba net juodi) marškiniai, kurie sudaro liekninantį efektą.

Nors tai nėra taisyklės, o tik stiliaus rekomendacijos, tai vis tiek gali padėti atrasti elegantiškus marškinius be didelių pastangų! Išbandykite pagal kūno formą siūlomą marškinių modelį iš internetinės parduotuvės Bolf ir pritaikykite tai prie patinkančių džinsų, kelnių ar šortų. Stilinga apranga dar niekada nebuvo taip lengvai pasiekiama!

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: