Interneto nuotr.

Kavos staliuko pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių, tačiau dažnai nepastebimų dekoravimo sprendimų, kurį turėsite priimti. Kavos staliukai dažnai yra patalpos centre ir yra labai praktiški svetainėje. Galų gale, kur be kavos staliuko dėtume mėgstamus gėrimus, dekoro žurnalus, nuotolinio valdymo pultelius?

Kavos staliukas, be abejo, suteikia svetainei daugiausiai charakterio. Ant jo paprastai yra asmeniniai daiktai ir namų savininkų dekoro akcentai, atspindintys jų asmenybę. Tokius žurnalinius staliukus galite peržiūrėti patoguspirkimas.lt Kavos staliukas yra antra smagiausia svetainės dizaino dalis po sofos. Nuo marmuro iki regeneruotos medienos – galima rinktis iš daugybės įdomių kavos staliukų dizaino. Štai keletas gairių ir idėjų, kaip išsirinkti geriausią.

Kavos staliuko pasirinkimas

Kavos staliukas turi būti proporcingas sofos dydžiui. Paprastai perkamas kavos staliukas turi būti bent pusė jūsų sofos ilgio, bet ne ilgesnis už pačią sofą. Gražus vidutinis kavos staliukas, kurio ilgis yra trys ketvirtadaliai arba du trečdaliai, jis puikiai tinka. Aukštis turėtų būti maždaug lygus jūsų sofos sėdynės aukščiui.

Kavos staliukų tipai

Taigi, kokio tipo kavos staliuką geriausiai rinktis? Tai priklauso nuo to, kokią sofą turite! Jei esate įsigiję standartinę horizontalią, rekomenduojame rinktis ovalų arba stačiakampį kavos staliuką. Jei turite sekcinę arba L formos sofą, rekomenduojame rinktis apvalų arba kvadratinį kavos staliuką, kad jis gražiai tilptų. Žinoma, jūs tikrai galite tai padaryti nesilaikydami šių taisyklių.

Kavos staliuko formos

Čia yra pagrindinės kavos staliukų formos, iš kurių galima rinktis:

  • Ovalūs kavos staliukai

Ovalūs kavos staliukai puikiai subalansuoja formą ir funkciją. Jie skatina judėjimą ir suteikia daug vietos daiktams viršuje. Čia nėra aštrių kraštų, todėl puikiai tiks šeimoms su vaikais!

  • Stačiakampiai kavos staliukai

Stačiakampiai kavos staliukai yra neabejotinai modernesni ir suteikia daugiausiai erdvės darbui.

  • Apvalūs kavos staliukai

Apvalus kavos staliukas gali būti tikrai kviečiantis svečius ir daugiavaikes šeimas, kurios kartais norės pavalgyti prie kavos staliuko žiūrėdamos filmą. Į kitą pusę pridėkite keletą pufų, ir tai jau vakarėlis!

  • Kvadratiniai kavos staliukai

Kvadratiniai kavos staliukai suteikia gražią ir simetrišką išvaizdą jūsų gyvenamajai erdvei. Jie yra praktiškiausios formos ir kartais gali būti laikomi po baldo paviršiumi.

Partnerio turinys

Taip pat skaitykite: