"Magrės Baldų" nuotr.

Oda baldų gamyboje naudojama jau ne pirmą amžių. Šiandien matome itin daug skirtingų medžiagos panaudojimo galimybių, apdirbimo būdų. Be to, šiandien galima rinktis ir alternatyvą – dirbtinę odą. Odiniai gaminiai pelnė pasitikėjimą dėl savo išskirtinių savybių – jie tvirti, lengvai derinami skirtinguose interjeruose, lengvai prižiūrimi. Nenuostabu, kad odinę sofą matote ne vieno pažįstamo svetainėje. Jeigu apie naują sofą svarstote ir jūs, štai 3 svarios priežastys, kodėl verta pagalvoti apie odinį gaminį.

1. Lengvai valoma medžiaga

Odinę sofą itin paprasta prižiūrėti – šiandien gausu specialių priemonių, kuriomis galima atnaujinti medžiagą ar ją efektyviai išvalyti. Kartkartėmis reikėtų nusiurbti sofą švelniu siurblio antgaliu ir nuvalyti vos drėgna mikropluošto šluoste. Jeigu reikalingas baldo valymas, įsigykite specializuotas priemones ir sekite informaciniame apraše nurodytas instrukcijas. Beje, turbūt svarbiausias momentas čia – venkite aštrių paviršių (pavyzdžiui, grubių kempinėlių ir šepečių), kad nepažeistumėte odos. Ant odinės sofos užpylus vandens ar arbatos, užtenka pasiimti sausą šluostę ir porą kartų perbraukti.

2. Ilgaamžė, iš mados neišeinanti interjero detalė

Jei tinkamai prižiūrėsite, odinę sofą naudosite ilgus metus. O geriausia dalis ta, kad odiniai paviršiai jau dešimtmečius neišeina iš mados ir, tikėtina, greit neišeis. Naujos technologijos ir gamybos būdų bei alternatyvų pasirinkimas leidžia atliepti skirtingus modernių ir klasikinio stiliaus būstų savininkų poreikius. Puikus pavyzdys yra būtent sofos bei minkšti kampai – juos matome dizainerių darbų pavyzdžiuose, rengtuose prieš dešimtmetį ir šiandien. Modernūs odiniai baldai – praktiška ir stilinga interjero detalė, o kartais ir kambario akcentas.

3. Praktiška investicija auginantiems šunis, kates

Kaip jau minėjome, ši medžiaga lengvai nusivalo, o tai itin aktualu tiems, kurie augina šunį ar katę. Kiekvienas turintis augintinių patvirtintų, kad rudenį ar žiemą tenka kur kas daugiau dėmesio skirti baldų priežiūrai, o ant minkštų baldų užšokus šlapiam augintiniui, tenka valyti ir purvinų letenėlių pėdsakus. Tačiau oda, priešingai nei daugelis kitų medžiagų, nesugers nešvarumų ir drėgmės. Žinoma, idealu, jei nešvarumus iškart nuvalysite. Dar vienas esminis momentas – oda nesugeria kvapų.

Ieškote būtent tokio baldo? Siūlome peržiūrėti lietuviškų baldų asortimentą, pavyzdžiui, užsukti į vieną iš „Magrės baldų“ salonų. Aukštos kokybės odinis gaminys taps ne tik stilinga namų detale, bet ir papildys juos naudingomis funkcijomis. Novatoriški gamintojai šiandien siūlo sofas su patalynės dėžėmis ir miegamaisiais mechanizmais, USB jungtimis ir integruotomis garso kolonėlėmis.

Partnerio turinys

1 KOMENTARAS

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Taip pat skaitykite: