Interneto nuotr.

Idiliškas, sėdinčio absoliučiai tiesiai prie stalo vaizdas pamažu tirpsta ir praranda savo aktualumą. Mokslininkai įrodė, kad sėdimoje padėtyje apkrova stuburui padidėja 40 proc. Todėl gydytojai rekomenduoja dažniau keisti padėtį prie stalo iš sėdimos į stovimą.

Prisitaikydami prie žmogaus kūno poreikių, baldų kūrėjai sukūrė išmanius, ergonomiškus stalus, kurie per kelias sekundes gali pakeisti stalviršio aukštį. Taigi stalas su elektrine pavara padeda stuburui, perkeldamas sėdintįjį į nugarai patogesnę stovėjimo padėtį.

Reguliuojamo aukščio stalai ir jų teikiama nauda mūsų sveikatai

  • Reguliuojamo aukščio stalai pagerina laikyseną ir žymiai sumažina nugaros ir sveikatos problemas.. Be to, darbuotojai, naudojantys reguliuojamo aukščio stalus, kasdien išlieka budresni ir susikaupę, todėl jie gali būti produktyvesni per savo darbo dieną.
  • Sveikas kūnas skatina sveiką protą ir sukuria palankų ratą. Kūnas ir protas veikia sinergijoje. Įrodyta, kad reguliuojamo aukščio stalų naudojimas žymiai padidina nuotaiką, sumažina streso lygį ir padidina energijos lygį.
  • Reguliuojamo aukščio stalai taip pat padeda sumažinti juosmens apimtį. Vien atsikėlęs atlikti paskutines dienos užduotis, žmogus gali sudeginti apie 170 kalorijų daugiau nei sėdėdamas. Tai reiškia 850 kalorijų per savaitę, naujienos, kurios gali tik nudžiuginti visus žmones, stebinčius savo svorį.
  • Praleidžiant mažiau laiko sėdint, stovint, sumažėja kraujospūdis ir rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.
  • Įrodyta, kad reguliuojamo aukščio stalai turi įtakos verslo rezultatams.

Remiantis pateiktais privalumais, paaiškėja, kad įsigyti modernų stalą reiškia apsisaugoti nuo stuburo problemų ateityje ir sumažinti skausmą bei stresą dabartyje.

Todėl reguliuojamo aukščio stalai yra skirti padėti išvengti ergonominių sužalojimų, kurie yra pagrindinė darbuotojų nedarbingumo priežastis. Manoma, kad ilgos sėdimos valandos yra širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto ir greitesnio senėjimo priežastis. Kaip sakoma, geriau prevencija nei gydymas! Tai gali būti modelis, derinamas su bėgimo takeliu ar treniruokliu. Taigi, visiškai įmanoma derinti intensyvų psichinį stresą ir fizinį krūvį. Kūnas iš to turės tik naudos, o darbo našumas taikant šį metodą didėja.

Partnerio turinys

Taip pat skaitykite: