Interneto nuotr.
Įmonių kelionių organizavimas yra sudėtinga užduotis be tinkamai parinktos transporto priemonės, reikalingos planuojamam keleivių skaičiui, kad visi jaustųsi patogiai ir saugiai. Mikroautobusas idealiai tinka pagal sėdimų vietų skaičių, salono patogumą, techninę įrangą. Ši transporto priemonė pasiekė naują kokybės lygį. Dėl nuomos turėtumėte kreiptis į ATN BUS RENT.
Mikroautobuso nuoma įmonės renginiui galima su vairuotoju arba be jo, priklausomai nuo kliento veiksmų. Tačiau prieš tai parenkami automobiliai, susitariama dėl sutarties vykdymo termino.

Nuoma įmonių šventėms

Išvažiuojamieji įmonės renginiai galimi tik tinkamai ir atidžiai sprendžiant susijusius klausimus: pasirenkant vietą, transportą žmonėms pristatyti, pramogos programą ir pan. Tačiau daugiausia sunkumų kyla būtent su kviestinių asmenų vežimu susijusiais momentais. 

Tam reikia samdyti gerai įrengtą ir patogią transporto priemonę su vairuotoju arba be jo, atsižvelgiant į keliamas užduotis. Taip pat verta pagalvoti apie maršruto konstrukciją. Tik taip galėsite mėgautis kolektyvine kelione į šventės vietą. Siūlome mikroautobusų nuomą ATN BUS RENT bet kokiems įmonių renginiams, išlaikant saugumo priemones ir atsargų vairavimą. 

Mikroautobuso su vairuotoju nuoma įmonių renginiams yra paklausi dėl daugybės privalumų.

 1. Yra įvairių modifikacijų dėl talpos, interjero išdėstymo. 
 2. Vairuotojas sudaro bet kokį maršrutą, pirmiausia atsižvelgdamas į kliento pageidavimus. 
 3. Dėl nuomos laikotarpio susitariama individualiai. Atsižvelgiama į planuojamo renginio ypatumus.
 4. Kaina formuojama atsižvelgiant į bendradarbiavimo terminą, papildomų paslaugų užsakymą, transporto kategoriją. 

Tačiau svarbu nepamiršti, kad klientas iš anksto įvertina visas užduotis, nusibrėžia veiksmų planą, kad pagal jį parinktų optimalų automobilių transportą. Tai yra raktas į sėkmingą bendradarbiavimą su nuomos įmone. 

Interneto notr.

Kaip teikiama nuoma?

Mikroautobuso nuoma įmonių renginiams ar verslo susitikimams gali naudotis bet kas. Tačiau egzistuoja tam tikras paslaugų teikimo principas, į kurį atsižvelgiama iš anksto:

 1. Klientui nustatomas vietų skaičius, automobilio dydis. Orientuodamiesi į pateiktus pageidavimus, specialistai randa tinkamą sprendimą.
 2. Deramasi dėl detalių: nuomos termino, pristatymo laiko. 
 3. Už paslaugas mokama pagal preliminarius susitarimus: iš karto už visą transporto priemonės eksploatavimo laikotarpį arba dalimis (jei ilgalaikė nuoma).
 4. Specialistai patikrina mikroautobusą, atlieka jo techninę priežiūrą, kad būtų išvengta gedimų. 

Reguliari techninė kontrolė, remontas, salono atstatymas sugadinimo atveju užtikrina, kad kiekvienas klientas gautų automobilį, visiškai atitinkantį pagrindinius pageidavimus. 

Verslo renginių nuomos privalumai 

Transporto nuoma verslo renginiams jau daugelį metų turi paklausą, nes suteikia tam tikrų privalumų, kurie ne kartą patvirtinti praktikoje:

 1. Automobilio salone įrengtos patogios sėdynės, oro kondicionieriai, garso sistemos ir viskas, ko reikia jaukiai aplinkai sukurti.
 2. Mikroautobusai yra techniškai tvarkingi, todėl gedimai kelionės metu negalimi. 
 3. Nuoma su vairuotoju pašalina specialisto, kuris sudarys maršrutą, paieškos problemą, užtikrinant visų keleivių saugumą kelyje. 
 4. Nuomos laiką klientas nustato individualiai, nes nėra jokių apribojimų, o tai sudaro palankias bendradarbiavimo sąlygas. 

Įmonių renginiai ir transportas – tai du tarpusavyje susiję dalykai, kuriuos reikėtų labai atidžiai išnagrinėti, kad nekiltų sunkumų organizuojant bet kokio pobūdžio keliones. Mikroautobuso su vairuotoju nuoma laikoma vienu palankiausių sprendimų, nes nereikia savarankiškai ieškoti transporto priemonės, galvoti, ar vairuotojas bus blaivus, ir pan.  

Renkantis mikroautobusą nuomai verta atsižvelgti į kelis pagrindinius kriterijus: techninį tinkamumą eksploatuoti, salono talpumą ir erdvumą, bagažo skyriaus daiktams, lizdų prietaisams įkrauti buvimą. Visa tai kartu garantuoja jaukią aplinką ilgoje kelionėje. Kartu su kvalifikuoto vairuotojo paslaugomis įmonės renginys tampa ne tik patogus, bet ir saugus. 

Tik tiksliai išstudijavę visas rekomendacijas išvengsite nemalonių netikėtumų, kai naudojatės tokia erdvaus automobilio nuomos paslauga.

Partnerio turinys

Taip pat skaitykite: