Interneto nuotr.

Savaitgalių visi nekantriai laukiame. Tai metas pailsėti po sunkios darbo savaitės. Vieni žmonės kruopščiai kuria savaitgalio planus, kiti neplanuoja nieko. Tiesiog tikisi ilgiau pamiegoti, atsipūsti arba sulaukti draugų pasiūlymų.

Savaitgaliai gali būti ne tik ramūs ar pašėlę, bet ir tikrai turiningi. O jei susiruoštumėte savaitgaliui į kurį nors Vokietijos, Belgijos ar Olandijos miestą? Pasirodo, tą tikrai nesunku padaryti. Mat organizuojami greiti, saugūs ir patogūs keleivių pervežimai į Europos miestus. Telieka peržiūrėti vežimų tvarkaraščius, surinkti bendraminčių grupę, nusistatyti kelionės tikkslą ir saugiais bei patogiais automobiliais vykti papramogauti į Europą.

Kur apsilankyti rasite visais metų laikais:

  • Bene visiems žinomiausias Vokietijos žemėje, Bavarijoje, ankstyvą rudenį vykstantis alaus festivalis „Oktoberfest“. Organizuojamas jau 200 metų ir atšauktas buvo tik per pasaulinius karus, Choleros protrūkius ir karantiną. Tai alaus mėgėjų ir bavariško maisto šventė. Kiek vėliau, lapkričio mėnesį, Belgijoje vyksta Briugės šokolado festivalis „Choco-Laté“. Briugės senamiestyje kviečiama paskanauti belgiškojo šokolado. Šioje šventėje nepristatoma užsienio gamintojų produkcija, o visas dėmesys skiriamas garsiajam belgiškam šokoladui.
  • Žiema – išskirtinis laikas: sulaukiame didžiausių metų švenčių, o tokia proga geriausia dovana yra neišdildomi įspūdžiai. Todėl verta apsilankyti net ne viename Europos mieste vykstančiose Kalėdų mugėse. Kiekvienoje šalyje jos yra savitos ir išskirtinės. Vertėtų kasmet aplankyti vis kito miesto Kalėdinę mugę.
  • Pavasarį sutikime Olandijoje. Ši šalis žymi gėlių rūšių gausą, joje organizuojamos gėlių šventės ir parodos sutraukia gėlių mylėtojus iš visų kraštų. Na o balandžio mėnesį vyks Amsterdamo kavos festivalis. Jo metu galima stebėti interaktyvias demonstracijas, dalyvauti seminaruose,  diskusijose, pokalbiuose, klausytis muzikos ir, žinoma, mėgautis kava bei įvairiais skanėstais.
  • Vidurvasarį kviečia Gento festivalis „Gentse feesten“. Tai reginių šventė. Ji pradedama ugnies reginiu, vėliau laukia menininkų, muzikantų, akrobatų pasirodymai. O vasaros pabaigtuvėms, rugpjūtį, į Štutgarto vyno festivalį Stuttgarter Weindorf!.. Čia mėgaujamasi vynu ir tradiciniu naminiu maistu, saldžiais skanėstais ir šokoladu.

Be šių pramogų, patogių keleivių pervežimų dėka, galima aplankyti sporto varžybas ar mėgstamų atlikėjų koncertus.

Partnerio turinys

Taip pat skaitykite: