Interneto nuotr.

Mokyklinė kuprinė yra labai svarbi vaiko gyvenime, ją nešioja kone kasdien. Dėl itin plataus kuprinių pasirinkimo, savo vaikui išrinkti jam tinkamiausią gali būti nelengva užduotis. Tiek fizinėse, tiek elektroninėse parduotuvėse galima rinktis iš skirtingų dizainų, dydžių, formų bei spalvų. Tačiau labai svarbu, jog kuprinė būtų ne tik stilinga, bet ir funkcionali, atitinkanti jūsų vaiko poreikius.

Kaip išrinkti stilingą ir funkcionalią kuprinę vaikui?

Norint, jog kuprinė būtų kokybiška, funkcionali bei stilinga ir tarnautų ne vienerius metus, verta atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

  • Mokyklinės kuprinės turėtų būti lengvos ir patogios nešioti, ypač svarbu, jog kuprinė neapkrautų nugaros srities. Netinkama gali turėti neigiamos įtakos vaiko nugarai, ją apsunkinti ar sukelti kitokių neigiamų pasekmių.
  • Vaiko kuprinė turėtų turėti pakankamai skyrelių bei įvairių kišenėlių: pratyboms, sąsiuviniams, pieštukams, rašikliams, piniginei, užkandžiams bei kitiems daiktams. Tokiu būdu vaikas ne tik galės tvarkingai sudėti daiktus kuprinėje, bet ir greitai juos rasti.
  • Svarbu investuoti į kokybiškos medžiagos kuprinę, kuri tarnaus žymiai ilgiau, bus lengvai valoma/skalbiama. Labai gerai, jeigu kuprinė taip pat yra atspari vandeniui bei įvairiems įbrėžimams.
  • Be praktinių dalykų, svarbu leisti vaikui pasirinkti tokią kuprinę, kuri labiausiai atspindėtų vaiko asmeninį skonį bei stilių, jog kuprinė bus noriai nešiojama ir džiugins kiekvieną dieną. Tačiau vaikui galima patarti pasirinkti tokių spalvų bei dizaino kuprinę, kuri derės prie jo kasdieninės aprangos.
  • Rinkitės tokią kuprinę, kuri būtų saugi. Svarbu, jog kuprinė turėtų bent vieną atšvaitą, tai itin svarbu tamsiuoju metų laiku. Taip pat gali būti su papildomu užrakinamu skyreliu, kuriame vaikas galės laikyti svarbiausius daiktus, tokius kaip raktai, piniginė ar telefonas.
  • Ne ką mažiau svarbios yra detalės. Kokybiška kuprinė turėtų pasižymėti tinkamu apsiuvimu tiek išorinėje, tiek vidinėje dalyje. Užtrauktukai ar kiti užsegimai turėtų veikti sklandžiai, nestrigti. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į kuprinės dirželius ir petnešėles, kurios turi būti tvirtos.

Tam, kad įsigyti kuprinę būtų lengviau, prieš tai išsiaiškinkite vaiko poreikius, pasikonsultuokite su mokytojais, peržiūrėkite reikalingų nešiotis daiktų sąrašą ir tokiu būdu galėsite nupirkti vaikui labiausiai tinkamą.

Partnerio turinys

Taip pat skaitykite: