Interneto nuotr.

Kalbant apie grindų dangą, pasirinkimas šiais laikais tikrai didžiulis. Medžio parketas, laminatas, plytelės ir kilimas – tai tik keletas galimų variantų. Visgi vienas pasirinkimas  iš kitų išsiskiria savo praktiškumu, paprastumu ir puikia kaina. Tai mums visiems gerai pažįstamas linoleumas, kurio privalumus ir apžvelgsimas šiame straipsnyje.

1. Patraukli kaina

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės renkasi linoleumą arba PVC grindis, yra jų prieinamumas. Linoleumas yra ekonomiška alternatyva brangesnėms medžiagoms, tokioms kaip kietmedis ar akmuo. Būtent todėl tai  patrauklus pasirinkimas didelių viešųjų erdvių savininkams arba tiems, kurie nori sutaupyti pinigų, o kartu įsigyti stilingą ir patvarią grindų dangą.

2. Patvarumas

Jau ne vienerius metus linoleumas yra gerai žinomas dėl savo išskirtinio patvarumo. Jis gali atlaikyti intensyvų žmonių judėjimą, todėl yra puikus pasirinkimas ten, kur bus nuolat vaikštoma, pavyzdžiui, prie įėjimo, svetainėje ir pan. Maža to, jis taip pat atsparus įbrėžimams, dėmėms ir drėgmei, todėl tinka šeimoms su vaikais ir augintiniais. Tinkamai prižiūrint, linoleumas gali tarnauti daugelį metų, todėl ilgainiui tai yra vienas ekonomiškiausių pasirinkimų.

3. Platus stilių ir dizaino pasirinkimas

Senamadiškas linoleumas jau praeitis – dabartiniai gamintojai siūlo platų spalvų ir raštų asortimentą, kuris atitiks bet kokią interjero stilistiką. Nesvarbu, ar jums labiau patinka kietmedžio, akmens, plytelių ar unikalaus rašto grindys, padengtos linoleumu gali įspūdingai ir tikroviškai imituoti šių medžiagų raštus be natūralioms medžiagoms būtinos priežiūros ir su tuo susijusių išlaidų.

4. Lengvas montavimas ir priežiūra

Linoleumo montavimas paprastai yra labai nesudėtingas. Daugelis namų ir butų savininkų mano, kad jie gali patys susitvarkyti su įrengimu, sutaupydami lėšų įrengimo išlaidoms, ir dažnas jų neklysta! Tačiau paprastas įrengimas tai dar ne viskas – linoleumui reikia tikrai nedaug priežiūros. Kai natūralias grindis reikia reguliariai šlifuoti, dengti alyva ir kita, linoleumą paprastai pakanka reguliariai pašluoti ir retkarčiais drėgnai nuvalyti, o tai ypač patogu užimtiems žmonėms.

5. Komfortas ir garso izoliacija

Gerai patiestas linoleumas yra jaukus ir šiltas grindų dangos pasirinkimas. Juo minkšta vaikščioti, o minkštesnė danga visada atrodo šiltesnė ir malonesnė kojoms. Maža to, jis tai pat pasižymi puikiomis garso izoliavimo savybėmis, kurios sumažina triukšmą ir akustiką jūsų namuose, o tai ypač naudinga daugiabučiuose ar namuose, kuriuose gyvena labai aktyvių ir triukšmingų šeimos narių.

Apibendrinant verta paminėti, kad nauja – tai pamiršta sena. Linoleumas vis labiau populiarėja dėl savo įperkamumo, ilgaamžiškumo, universalumo, lengvo montavimo, paprastos priežiūros bei daugybės dizaino galimybių. Nesvarbu,  ar kuriate visai naujų namų interjerą ar tiesiog norite atnaujinti esamas erdves, linoleumas yra puikus pasirinkimas ieškantiems praktiško ir patrauklaus grindų dangos sprendimo.

Partnerio turinys

Taip pat skaitykite: